Rokytnice nad Jizerou - v zimě na lyže, v létě na kolo

Zima

Hotel Helena leží v Horní Rokytnici nad Jizerou přímo naproti lyžařskénu vleku Sachrovka, který je v těsné blízkosti skiareálu Modrá Hvězda. Do největšího skiareálu Horní Domky se dostanete zdarma skibusem, jehož zastávka je 100m od hotelu. Pro milovníky klasického lyžování je k dispozici spousta kilometrů upravovaných běžeckých tratí. Lyžaři i snowboardisté mají možnost využít hotelovou půjčovnu lyžařských potřeb.

Přehled lyžařských areálů, včetně sjezdovek s aktuálními ceníky je Vám k dispozici na webových stránkách města Rokytnice nad Jizerou.

Léto

Rokytnice nad Jizerou je především střediskem zimních sportů, ale nabízí i mnoho možností k aktivní dovolené mimo toto období. Sami se můžete přesvědčit o možnosti aktivního využití svého volného času při pobytu v našem hotelu. Sedačková lanovka na Horní Domky Vás přiblíží svým vysněným turistickým cílům .Ať se jedná o pěší výlet nebo na horském kole, vždy od nás dostanete to nejlepší doporučení na Vaše cesty dle individuální požadavků a přání. Z pěších túr Vás pošleme např. krásnou procházkou do Harrachova, na oblíbený cíl turistů Dvoračky, nebo pro náročnější určitě k pramenu Labe. Pro cykloturisty máme celou řadu tipů a cyklostezek, na kterých Vás můžeme rádi doprovodit. Cyklisté si mohou zapůjčit kolo v naší hotelové půjčovně kol a elektrokol

001
002
003
004
005
006
007